Kontakt

 

„CKC SOLUTION”

Kancelaria Prawna Konrad Czaplicki

ul. Krucza 5B
05-091 Ząbki k. Warszawy

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO FILII KANCELARII

zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy

ul. Mlądzka 8 parter lok. 6 (kod. 04-136) Warszawa

(wejście w głębi posesji)

(uwaga zmienił się adres filii pod którym nas znajdziesz)

tel. 22 2990485
e-mail: kancelaria@ckcsolution.com.pl

 

Miło nam poinformować, że prawnicy kancelarii w związku z udzielaniem się „pro bono publico” wspierali również program Akcji „Volta pomaga partnerom”, w ramach którego możliwe było otrzymanie bezpłatnych porad prawnych przez przedsiębiorców, którzy w związku z sytuacją epidemii potrzebowali konsultacji prawnych w celu minimalizowania skutków jakie stan epidemii wywoływał w ich działalności biznesowej, a którzy w tej szczególnej sytuacji nie byli w stanie pokryć rynkowych kosztów porady prawnika lub też mieli utrudniony dostęp do takiej porady.

Kancelaria jako świadomy partner Volta sp. z o.o. dostrzegła potrzebę wsparcia polskich przedsiębiorców w szczególnej sytuacji, przystępując do Akcji.

Udział w Akcji możliwy był na  warunkach przedstawionych w Regulaminie Akcji Volta pomaga partnerom w zakresie bezpłatnych porad prawnych. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać przedsiębiorców od samego początku trwania Akcji.

AKCJA „VOLTA POMAGA PARTNEROM” WSPIERANA PRZEZ KANCELARIĘ PRAWNĄ „CKC SOLUTION” ZOSTAŁA Z DNIEM 01.07.2023 R. ZAKOŃCZONA.